Automechanika Dubai 2019 Dubai, Otomotiv Yedek Parça Fuarı
10 Haziran 2019
12 Haziran 2019
Automechanika Dubai 2019

Dubai, Otomotiv Yedek Parça Fuarı

 

1.324' ten fazla katılımcı firma ve 20.700 'ün üstünde ticari ziyaretçi ile Automechanika Dubai, otomotiv sektöründe yer alan firmalar için, yeniliklerden haberdar olmak ve yeni iş anlaşmaları gerçekleştirmek için en önemli platformlardan birid olmayı sürdürüyor.

 

Automechanika Dubai; Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Afrika'da düzenlenen 12 Küresel Automechanika fuarlarından biridir. 2003 yılında yalnızca 119 katılımcıyla, tek salonda gerçekleştirilen fuar, aradan geçen on yılda, katılımcı ve ziyaretçi sayılarının gösterdiği yükseliş grafiğiyle salon sayısını 9' a kadar çıkarmıştır.

 

Automechanika fuarları dünya genelinde 12 ülkede toplam 13 şehirde sektöre yönelik en son yenilikler ve iş fırsatları sunmaktadır. Fuar, uluslararası otomotiv, üretim, dağıtım ve tamir sektörlerinden önemli profesyonelleri bir araya getirerek; küçük ve orta ölçekli firmaların pazarda öne çıkmalarını sağlamaktadır. 

 

Otomotiv endüstrisinin en büyük firmalarını buluşturan Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi Fuarı Automechanika Middle East bu yıl da, 10-12 Haziran 2019 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde düzenlecektir.

 

Fuar Merkezi

Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi

Kuruluş Yılı

2003

Düzenlenme Periodu

Her Yıl

Tarih

10.6.2019 - 12.6.2019

Organizatör

EPOC Messe Frankfurt GmbH 

Dubai Şubesi 

PO Box 26761 

Dubai 

Tel: +971 4389-4500

Faks: +971 4

 

Messe Frankfurt Exhibition GmbH 

Ludwig-Erhard-Anlage 1 

60327 Frankfurt / Main 

Telefon: 069 7575-0

Faks: 069 7575-6433

info@messefrankfurt.com

www.messefrankfurt.com 

 

Fuar Proje Takımı

Faks: +49 69 7575-5908

Sektör

Otomotiv, Yedek Parça, Yan Sanayi ve Aksesuarları

Ana Ürün Grupları

Otomotiv yedek parçaları, araç iç ve dış aksesuarları, araç donanımları, aküler, lastikler, benzin istasyonu ekipmanları, otomobil sürüş, şasi, gövde, elektrik ve elektronik grupları yedek parça ve bileşenleri, iç, dış, sürüş, sürüş dinamikleri ve elektronik sistem ve modülleri, araç servisi ve tamir ekipmanları, gövde onarımı ve boyama ekipmanları, garaj inşası ve yönetimi, araç aksesuarları, özel ekipmanlar, tuning ve performans sistemleri, tasarım geliştirme, araç servis ve tamir ekipmanları, karoser tamiri ve karoser boyaları, garaj yapımı ve işletmeleri, yakıt ikmal ve bakım malzemeleri, atık ve yeniden kazanım ekipmanları, servis sağlayıcılar, donanım ve yazılım sistemleri, Motor, motor aksamı, ekipmanları ve aksamları, debriyaj, şanzıman, transmisyon ve aksamları, aks, göbek ve salıncak, mono blok gövde, taşıyıcı ve şase aksamları, direksiyon ve fren aksamları, oto kauçuk aksamları, oto plastik aksamları, süspansiyon sistemleri (hava süspansiyon körükleri), motor elektrik sistemi, gövde ve ısıtma elektrik sistemi, yolcu kabini ekipmanları, kabin içi kaplama, döşeme ve koltuk grupları, karoser, kaporta, kapı ve parçaları, oto cam ve aksamları, hava besleme ve yakıt sistemleri, yağlama ve soğutma sistemleri, motor yakıt ve yağları, radyatörler, ısıtıcılar, soğutucular ve klimalar, katalitik konvektör ve egzoz sistemleri, katalitik konvektör ve egzoz sistemleri, akümülatörler, marş ve ateşleme sistemleri, elektrik ve elektronik ekipmanlar, haberleşme sistemleri, aydınlatma aksamları, lastikler, standart parçalar (klipsler, rulmanlar, keçeler), araç aksesuarları, römork ve kamyonları için üstyapı, garaj ve servis ekipmanları, benzin istasyonları donanımları, LPG sistemler.    

 

Açılış-Kapanış Saatleri

10:00-18:00

 

İlk defa düzenlendiği 2003 yılından bu yana Ortadoğu’nun en büyük otomobil yedek parça fuar organizasyonlardan biri haline gelen AutoMechanika Middle East 2017'e bu yıl yaklaşık 50 ülkeden 1000'in üzerinde katılımcı firma ve 20.000'den fazla ziyaretçi beklenmektedir.

 

Otomotiv sektörünün, Ortadoğu'da gerçekleştirilen en kapsamlı fuarı niteliğindeki organizasyonda, parça ve sistemler, aksesuarlar ve tunning, onarım ve bakım, servis ve araç yıkama ile BT ve yönetim temaları altında gibi konular tema olarak işlenecektir. Automechanika 2019 Dubai Middle East otomobil ve yedek parça üretimi, tamirat ve servis hizmetleri ile dağıtım alanlarında faaliyet gösteren firmalar için kaçırılmaması gereken bir fırsattır.