GDS Düsseldorf 2016 Düsseldorf, Ayakkabı, Aksesuar ve Deri Ürünler Fuarı
10 Şubat 2016
12 Şubat 2016
GDS Düsseldorf 2016

Düsseldorf, Ayakkabı, Aksesuar ve Deri Ürünler Fuarı

Temmuz 2014'de tamamen yenilenen GDS büyük bir başarıya ulaştı: "Ayakkabı & Aksesuarlar için Küresel Hedef" olarak sektörün en önemli etkinliği konumuna yerleşti. Sezon başlangıcında ayakkabı ticareti yapanların her yönden bilgi sahibi olmasını, yeni tedarikçileri farketmesini ve onlarla tanışmasını sağlayan modern bir sektör platformu oluşturuyor.

 

Şubat 2015'de yapılan fuar hem öne alınan tarihi hem de yeni konsepti ile 2. kez katılımcı, ziyaretçi ve basının ilgisini çekmeyi başardı. Öne alınmış tarihi ile GDS sektörün öncü uluslararası fuarı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

 

GDS, Fashion Week DÜsseldorf'un hemen arkasından 10- 12 Şubat 2016 tarihleri arasında yine sezonu açarak sezon başlangıcına en uygun şekilde yön verecek:

Ürün çeşitlerinin planlanması ve satınalma konularında en yeni trendler ve değerli güdüler, özlü marka sunumları, birinci sınıf markaların geniş ürün paletleri ile trend mizansenleri ve moda gösterileri GDS'de üç yaşam tarzı dünyası ile tanıtılıyor: Highstreet, Pop Up ve Studio. Bu üç yaşam tarzı dünyası "GDS-Highlight-Route" yolu olarak  fuar ziyaretçilerine salonlarda keşif turları atarken yollarının üzerinde son trendlerle ilgili önemli bilgiler veriyor.

Fuar Merkezi

Düsseldorf Fuar Merkezi

Kuruluş Yılı

1956

Düzenlenme Periodu

Her yıl

Tarih

10.2.2016 - 12.2.2016

Organizatör

Messe Düsseldorf GmbH
Messeplatz
40474 Düsseldorf
Germany
Tel : +49 211 4560-01
Fax: +49 211 4560-668

 

Sektör

Ayakkabı, Aksesuar ve Deri Ürünler

Ana Ürün Grupları

 

Açılış-Kapanış Saatleri

09:00-18:00

OOTB - Ayakkabı & Aksesuar Festivali: Düsseldorf goes Shoes!  GDS ikinci kez çeşitliliği ve renkliliği ile şaşırtıcı ayakkabı ve aksesuar dünyasını Düsseldorf şehir merkezine taşıyor ve sektör, perakende, uluslararası fuar konukları, alışveriş merkezleri, gastronomlar, kültürel partnerler ve tüm Düsseldorf şehri sakinleri hep birlikte OUT OF THE BOX Festival'i kutluyor.

 

GDS ile eş zamanlı olarak düzenlenen Private Label ve Sourcing Market konulu tag it!, büyük sayıda alım yapan alıcılara satış fiyatı konusunda hassas olan bu segment için en yeni trendleri istenen miktarda ve çeşitte sunuyor. Burada satış hacmine ve fiyat hassasiyetine yönelik pazara dönük private label üreticileri ve ticaret firmaları ve Çin'in en önemli bölgelerinden özel ayakkabı üreticileri ihtiyaca özel çeşitli miktarlarda ve kalitede ürünleri sunuyor.