Middle East Electricity 2019 Dubai, Elektrik ve Elektronik Fuarı
5 Mart 2019
7 Mart 2019
Middle East Electricity 2019

Dubai, Elektrik ve Elektronik Fuarı

Katılımcılarının %86'sının Orta Doğu pazarındaki konumunu güçlendiren, sektörün en önemli organizasyonları arasında gösterilen Middle East Electricity Uluslararası Elektrik ve Elektroteknik Ürünleri Fuarı 05-07 Mart 2019 tarihleri arasında Dubai'de gerçekleştirilecektir.

 

Dubai Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nin ev sahipliği yapacağı organizasyona, 2017 yılında 50'den fazla ülkeden, 1000'in üzerinde uluslararası firma katıldı. Ziyaretçilerin %96'ısı meslektaşlarına, Middle East Electricity Fuarı'na katılmalarını tavsiye etti.

 

Fuar süresince, düzenlenecek seminerlerde, Ortadoğu Elektrik sektörünü yönlendiren isimler, sektördeki son eğilimler ve teknolojik yeniliklerle ilgili, katılımcılarla bilgi paylaşımı ve tartışmalarla buluşacaklar.  

 

İlk olarak 1982 yılında düzenlenen fuar, özellikle Dubai'deki büyük ve önemli konut projelerinin artış göstermesi ile her yıl daha da gelişme göstermiş, şirketlerin hedef pazara girerek ihracat oranlarını yükseltmesinde önemli rol oynamıştır. Katılımcı ve ziyaretçi firmalar açısından memnuniyet oranının %98'i bulduğu organizasyona 2014 yılında ülkemizden de 50'den fazla firmanın katılımcı olarak yer alması tahmin edilmektedir.

 

2017 yılında, Türkiye'den 85 şirketin katıldığı fuara, bu yıl katılımın daha yüksek olacağı öngörülmektedir. Middle East Electricity Fuarı, Orta Doğu'da elektrik sektöründe iş yapmayı hedefleyen Türk Firmaları için, kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

Fuar Merkezi

Dubai International Convention & Exhibition Centre

Kuruluş Yılı

1982

Düzenlenme Periodu

Her yıl

Tarih

5.3.2019 - 7.3.2019

Organizatör

IIR Exhibitions Ltd.
P.O. Box 28943
Dubai
Tel: +971-4-336-5161 · Fax: +971-4-336-0137
infoex@iirme.com
www.iirme.com

Fuar Proje Takımı
Fax: +971-4-335-3526
meelectricity@iirme.com
www.middleeastelectricity.com

Sektör

Elektrik, Elektronik ve Kablo Sistemleri

Ana Ürün Grupları

Enerji üretim teknolojileri, enerji dağıtım sistemleri, jeneratörler ve aksesuarları, transformatörler ve çeşitleri, kontrol ve güvenlik ekipmanları, türbinler, pompalar, kablolar ve kablolama sistemleri, sarma makineleri, geri dönüşüm teknolojileri, enerji geri kazanım sistemleri, yenilenebilir enerji teknolojileri, ışık kontrol sistemleri, klima, ısıtma ve soğutma sistemleri, alarm sistemleri, otomasyon teknolojileri, piller, bio-kütle teknolojileri, asansör sistemleri, enerji yönetim sistemleri, enerji mühendisliği, çevre planlama yönetimleri, ısıtıcılar, izolatörler, aydınlatma teknolojileri, aydınlatma araç ve gerçleri, sensörler, arıtma sistemleri, su tesisatı ekipmanları, rüzgar enerji teknolojileri, hidroelektrik sistemler, anahtarlar.

Açılış-Kapanış Saatleri

10:00-18:00

Middle East Electricity, ürün dağıtım ağını geliştirmek, ihracat payını arttırmak, yeni ürün ve teknolojileri takip etmek, potansiyel müşterilere ulaşmak ve ortaklık zincirleri kurmak açısından sektörün en önemli organizasyonlarından biridir. Körfez bölgesine mal ve hizmet sağlamayı hedefleyen çok sayıda ihracatçı firma ve sektör profesyoneli, fuarı iş fırsatlarına çevirmeyi başarmışlardır.