Windenergy Hamburg 2018 Hamburg, Rüzgar Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı
25 Eylül 2018
28 Eylül 2018
Windenergy Hamburg 2018

Hamburg, Rüzgar Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı

Nüfus artışı ile birlikte ortaya çıkan enerji ihtiyacı, insanoğlunu alternatif enerji kaynakları aramasına neden olmuştur. Bu alternatif anerji kaynaklarından en önemlisi de rüzgar enerjisidir. Kaynağını, atmosferde güneşin meydana getirdiği  ısı farklılıklarından alan rüzgar enerjisi; yenilenebilir enerji kaynaklarından olduğundan son derece önemlidir.

 

Enerji üretim maliyetinin düşük olması, temiz enerji kaynakları arasında yer alması ve kaynağının tükenmemesi gibi avantajlarından dolayı, uluslararası enerji  şirketleri bu enerji kaynağına yönelmektedir. 

Fuar Merkezi

Hamburg Fuar Merkezi

Kuruluş Yılı

2014

Düzenlenme Periodu

İki Yılda Bir

Tarih

25.9.2018 - 28.9.2018

Organizatör

Hamburg Messe und Congress GmbH
Messeplatz 1
20357 Hamburg
Germany
Tel: +49 40 3569-0
Fax: +49 40 3569-2203
info@hamburg-messe.de
www.hamburg-messe.de

Sektör

Enerji ve Doğal Kaynaklar

Ana Ürün Grupları

Enerji teknolojileri, hizmetleri, rüzgar santralleri, yan sanayi, enerji, finans, sigorta sektörünün, rüzgar enerjisi, yenilenebilir enerji, rüzgar türbinleri ve malzemeleri, mekanik bileşenler, rotor bıçakları, pitch sistemleri, hub ve yataklar, ana miller, şanzımanlar, kaplinler, fren sistemleri, yağ sistemleri, ana çerçeveler, hidrolik bileşenler,  pompalar, filtreler, vanalar, elektrik bileşenler, ölçüm ve kontrol teknolojileri, jeneratörler, dönüştürücüler, anahtar ve kontrol panoları, soğutma sistemleri, vantilatörler, kayma halkaları, kablolar, kablo hatları ve kablolama malzemeleri, kontrol  ekipmanları, sensörler, durum izleme sistemleri (CMS), yazılımlar, kuleler, tırmanma ekipmanları ve platformlar, asansörler, kompozitler, hammadde ve sarf malzemeleri, malzeme işleme ekipmanları, kurulum, inşaat, montaj ve lojistik sistemleri, vinçler, yüzer üretim ve depolama sistemleri, güvenlik teknolojileri, emniyet ekipmanları ve malzemeleri, depolama teknolojileri.

Açılış-Kapanış Saatleri

08:00-18:00