Hannover Messe 2018 Hannover, Sanayi ve Endüstri Fuarı
23 Nisan 2018
27 Nisan 2018
STÜDYO DAİRE

 

Domotex, Cebit, Hannover Messe Endüstri, Ligna, Emo, Agritechnica ve Cemat gibi dünyanın en önemli ihtisas fuarları, Hannover kentinde düzenlenmektedir. Belirtilen fuarların dünya genelinde yoğun ilgi görmesi, özellikle fuar tarihlerindeki konaklama alternatiflerini azalmakta ve gecelik otel fiyatlarını yükseltmektedir. Bu doğrultuda ev konaklamaları uygun fiyat ve çeşitlilik açısından otel konaklamalarına alternatif olarak sunulmaktadır.

 

Stüdyo Daire Konaklama Genel Özellikleri:

Stüdyo dairelerin konaklama şekilleri ve servis özellikleri otel konaklamalarından çok büyük farklılıklar göstermemektedir. Tüm konaklamalar oda kahvaltı olarak yapılmaktadır. Kalacağınız gün ve kişi sayısına göre yetecek şekilde kahvaltılık dairenize ev sahibiniz tarafından bırakılmaktadır. Kahvaltılar misafirlerimizin kendileri tarafından hazırlanmaktadır. Dairenizin günlük temizliği siz fuarda veya ev dışında iken ev sahibiniz tarafından yapılmaktadır.

 

Stüdyo dairelerimizin konumu misafirlerimiz tarafından belirlenmektedir. Fuar merkezi yakını yada şehir merkezi olarak tercih yapabilirsiniz. Tüm daireler metro istasyonlarına yada toplu taşıma araçlarında yürüme mesafesinde olduğundan ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Evlerin adres ve ev sahibi bilgileri rezervasyonların gerçekleştirilmesinden sonra seyahatlerinden yaklaşık 1 hafta önce misafirlerimize bildirilmektedir. Kalabalık gruplar için aynı bölgede, birbirine yakın ev alternatifleri verilebilmektedir.

 

Aile Yanı Konaklama:

Ev sahibi evin bir odasını misafirlerimiz için hazırlar ve konaklama süresince ev sahibi ile birlikle kalabilirsiniz. Bu konaklama şekli genellikle ilk defa yurtdışına çıkan misafirlerimiz tarafından ev sahiplerinin yardımcı olası sebebiyle tercih edilmektedir.

 

Stüdyo Daire Konaklama:

(Min. 2 kişi)

Tercih ettikleri stüdyo daire konaklama süresince tamamen misafirlerimize aittir. Ev sahibi, siz ev dışında iken evin temizliğini, kahvaltılıkları ve evin eksiklerini tamamlar. Bu konaklama şekli minimum 2 kişi için geçerli olmaktadır. Otel rezervasyonlarındaki çift kişilik oda şekilleriyle (double/twin) benzerlik göstermektedir. Kişi sayısına göre 1 oda + 1 salon stüdyo dairelerden 6 odalı ve özel bahçeli villalara kadar çeşitli ev alternatifleri bulunmaktadır.

 

Stüdyo Daire Konaklama:

(Tek kişi)

Bu konaklama şeklinde ise 1 odalı daireler tek kişinin kullanımına sunulmaktadır. Servis şekli diğer konaklama alternatifleri ile aynıdır. Otel konaklamalarındaki tek kişilik oda (single) konaklama şekli ile benzerlik göstermektedir.